Taneční škola StormDance

TŠ StormDance vás zve na taneční kurzy v Kralupech nad Vltavou, Odolene Vodě, Plzni, Rakovníku i Teplicích. Učte se standardní, latinsko-americké i moderní tance pod dohledem profesionálních lektorů.

Chcete se věnovat tanci víc? Zkusit třeba i soutěže? Zapište se do sportovního klubu a tančete pod vedením vicemistra Taneční ligy 2016 a finalisty MČR družstev v latinsko-amerických tancích Marka Poláčka s partnerkou Elenou Novákovou.

Vyberte si z tanečních lekcí:

  • Taneční kurzy pro děti – první krůčky pod vedením zkušených lektorů. Vyberte si z 20 základních a mateřských škol v Kralupech, Odolene Vodě, Plzni a Rakovníku.

  • Taneční kurzy pro ženy – nemáte partnera, nebo si od něj chcete odpočinout? Zkuste si sexy latinsko-americké tance, salsu, mambo a další.

  • Taneční kurzy pro páry – prošvihli jste klasické taneční? Nikdy není pozdě. Poznejte společenské tance (waltz, tango, valčík, quickstep, foxtrot, chacha, samba, rumba, jive) i moderní styly v malé skupině a pohodové atmosféře.

  • Individuální lekce – chcete vidět rychlé pokroky? Vymyslet svatební nebo jiný tanec na míru? Těšíme se na páry i jednotlivce.

„Proč chodit po světě, když můžeme tančit?“

 — Ellen van Dam