Základy tance

Základy tance

Platby stávajících členů

08/11/20

platby nutné uhradit do 25.8.2020

Informace pro stávající členy TŠ, kteří chtějí pokračovat v následujícím pololetí.

Platbu za 1. pololetí 2020/2021 je nutné uhradit do 25.8.2020.

Informace o výši platby naleznete v emailu.

Váš SD Tým

Please reload

A3_5_edited.jpg
StormDance
StormDance
A3_6.jpg

 

Tanec zlepšuje náladu, paměť i fyzičku. Chcete tančit jako Baby v Hříšném tanci? Nebo hvězdy StarDance? Přidejte se k nám. Udělejte první krok hned teď:  Vyberte si z tanečních kurzů pro děti, páry nebo sólo ženy.

TŠ StormDance vás zve na taneční kurzy v Kralupech nad Vltavou, Odolene Vodě, Plzni, Rakovníku i Teplicích. Učte se standardní, latinsko-americké i moderní tance pod dohledem profesionálních lektorů. S úsměvem a hravě, v páru i jednotlivě.

 

Těšíme se na vás na tanečních soustředěních, táborech, vystoupeních a dalších akcích taneční školy.

Chcete věnovat tanci víc času? Zkusit třeba i soutěže? Zapište se do sportovního klubu a tančete pod vedením vicemistra Taneční ligy 2016 a finalisty MČR družstev v latinsko-amerických tancích Marka Poláčka s partnerkou Elenou Novákovou.

Vyberte si ten nejlepší kurz pro vás:

  • Taneční kurzy pro děti – první krůčky pod vedením zkušených lektorů. Vyberte si z 20 základních a mateřských škol v Kralupech, Odolene Vodě, Plzni a Rakovníku.

  • Taneční kurzy pro ženy – nemáte partnera, nebo si od něj chcete odpočinout? Zkuste si sexy latinsko-americké tance, salsu, mambo a další.

  • Taneční kurzy pro páry – prošvihli jste klasické taneční? Nikdy není pozdě. Poznejte společenské tance (waltz, tango, valčík, quickstep, foxtrot, chacha, samba, rumba, jive) i moderní styly v malé skupině a pohodové atmosféře.

  • Individuální lekce – chcete vidět rychlé pokroky? Vymyslet svatební nebo jiný tanec na míru? Těšíme se na páry i jednotlivce.

„Fantazie se stává realitou, pokud ji umíš zatančit.“

 — Richard Cohen 1941